Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na wizytę?

Jesteśmy elastyczni pod tym względem i otwarci różne formy kontaktu. Naturalnie preferujemy kontakt telefoniczny, ale istnieje również możliwość umówienia się na masaż za pośrednictwem SMS lub po prostu pisząc do nasz maila, na podany adres.
tel. 796 634 443
mail: sz.budnik@o2.pl
Adres: ul. Wojskowa 3L

Jak przygotować się do masażu?

W celu poprawy państwa komfortu przed masażem zaleca się skorzystać z prysznicu. Można w ten sposób odświeżyć swoje ciało, zmyć pozostałości zastosowanych kosmetyków itd. W przypadku posiadania długich włosów, zaleca się ich spięcie, aby zabezpieczyć przed ich naoliwieniem. Podczas masażu zostaniecie państwo poproszeni również o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Ma to na celu zapewnienie dostępu masażyście do każdej części ciała. Masaż poprzedzony jest wywiadem, który ma na celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, poznaniu istoty problemu z jakim pacjent przychodzi do gabinetu. Podczas masażu warto również udzielać wskazówek masażyście, na których partiach powinien się skupić w pierwszej kolejności.

Kto może skorzystać z usług masażu terapeutycznego?

Masaż terapeutyczny jest skierowany do osób z różnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak ból pleców, sztywność mięśni, stres czy urazy sportowe. Zarówno osoby młode, jak i starsze mogą korzystać z tej formy terapii.

Jak często powinienem przychodzić na sesje masażu?

Częstotliwość sesji masażu terapeutycznego zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i celów terapeutycznych. Terapeuta może zalecić początkowo sesje co tydzień lub co dwa tygodnie, a następnie dostosować częstotliwość w miarę postępów.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.