Oferta i cennik

Koszt masażu uzależniony jest od kilku czynników. Szczegółowy cennik usług wraz z znajduje się w poniższej tabeli. Pozostawiamy do wyboru kilka opcji kontaktu, w zależności od preferencji klientów.

O gabinecie

W naszym gabinecie skupiamy się przede wszystkim na dwóch formach masażu, mianowicie relaksacyjnym oraz aromaterapeutycznym i tego będzie dotyczył poniższy cennik. Ponad to, w ofercie posiadamy również masaże tantryczne oraz masaże yoni dla kobiet. Nasze usługi dostępne są niemal codziennie w godzinach od 11:00 do 23:00, z wyłączeniem tych największych świąt. Warto zadzonić aby upewnić się, czy dany termin jest wolny. Istnieje możliwość przypomnienia za pośrednictwem SMS lub maila.

Jak umówić się na wizytę?

Jesteśmy elastyczni pod tym względem i otwarci różne formy kontaktu. Naturalnie preferujemy kontakt telefoniczny, ale istnieje również możliwość umówienia się na masaż za pośrednictwem SMS lub po prostu pisząc do nasz maila, na podany w stopce strony adres.

Jak przygotować się do masażu?

W celu poprawy państwa komfortu przed masażem zaleca się skorzystać z prysznicu. Można w ten sposób odświeżyć swoje ciało, zmyć pozostałości zastosowanych kosmetyków itd. Oczywiście zapewniamy Państwu taką możliwość. Gabinet jest wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria. W przypadku posiadania długich włosów, zaleca się ich spięcie, aby zabezpieczyć przed ich naoliwieniem. Podczas masażu zostaniecie państwo poproszeni również o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Ma to na celu zapewnienie dostępu masażyście do każdej części ciała. Masaż poprzedzony jest wywiadem, który ma na celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, poznaniu istoty problemu z jakim pacjent przychodzi do gabinetu. Podczas masażu warto również udzielać wskazówek masażyście, na których partiach powinien się skupić w pierwszej kolejności.

Tabela z cennikiem:

Nazwa Czas trwania Cena
Masaż relaksacyjny 60 min. 150 zł
Masaż relaksacyjny 60 min 150 zł
Masaż tantryczny 60 min 220 zł
Masaż tantryczny 90 min 330 zł
Masaż yoni dla kobiet 60 min 180 zł